Волинська область, Ковельський район

Графік прийому громадян.

Конкурс щодо призначення на посаду директора будинку культури села Скулин

Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради відповідно до наказу  від 19.07.2021 року № 30-К оголошує конкурс щодо призначення на посаду директора будинку культури села Скулин.

15:00:41 19.07.2021

Увага! Вакансія!

Управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради має потребу у фахівцях:

12:17:17 31.08.2020

КОНКУРС

Згідно з календарним планом проведення конкурсу на посаду директора ЗЗСО с. Скулин, 18 серпня 2020 відбулось засідання комісії.  Було перевірено на відповідність документи претендента та ухвалено рішення щодо допуску до участі у конкурсі: Шульгач Любові Данилівни - на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Скулин Ковельського р-ну, Волинської обл.; Наступний етап - ознайомлення претендента із закладом освіти, відбудеться з 18 по 19 серпня.

15:42:56 18.08.2020

КОНКУРС

Згідно з календарним планом проведення конкурсу на посади директорів ЗЗСО 17 серпня 2020 відбулись засідання комісій.  Було перевірено на відповідність документи претендентів та ухвалено рішення щодо допуску до участі у конкурсі: Поліщука Анатолія Вікторовича - на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодяжне Ковельського р-ну, Волинської обл.; Алексійчук Олену Костянтинівну – на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уховецьк Ковельського р-ну, Волинської обл.; Наступний етап - ознайомлення претендентів із закладами освіти, відбудеться з 17 по 18 серпня.

15:32:13 17.08.2020