Місячник добровідьної здачі зброї

Ковельський ОМВК інформує

Дата створення: 08:05 13.08.2019

Дата створення: 14:53 13.06.2019

Урядом запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

Дата створення: 10:28 08.04.2019

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.

Заява про наміри

Дата створення: 12:42 25.03.2019

Перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року.

Дата створення: 09:21 11.03.2019

Важливим етапом пенсійної реформи, яку започатковано у жовтні 2017 року, є закріплене в Законі України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» осучаснення пенсій, тобто їх обов’язковий автоматичний перерахунок відповідно до показників інфляції і зростання заробітної плати в країні. Цього року вперше, і надалі щорічно, пенсії індексуватимуться автоматично, без додаткового законодавчого врегулювання, так як це передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Формула обчислення основного розміру пенсії є незмінною і враховує тривалість стажу особи (коефіцієнт стажу), величину заробітної плати, яку вона отримувала (коефіцієнт заробітної плати), а також рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. Якщо перші два показники є індивідуальними у кожного громадянина, то третій – однаковий для всіх, кому пенсія призначається в певному році. Саме цей показник і буде щороку переглядатися, а отже і збільшуватиметься основний розмір пенсійної виплати.