Великоднє вітання жителів громади

Дорогі жителі

Колодяжненської ОТГ

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового, яке уособлює, перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу.

Це величне свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Великдень дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати.У цей день ми стаємо єдиними, а тільки єдина громада, єдиний народ зможе побудувати успішну і сильну державу.

Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними. Бажаємо щоб радість Воскресіння Христового наповнювала Ваші серця, а світло Божественної любові зігрівало Ваших рідних і близьких.

Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм, додадуть наснаги та енергії, а Ваші серця будуть сповнені вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

сільський голова Віталій Кашик,