Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Великоднє вітання жителів громади

Дорогі жителі

Колодяжненської ОТГ

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового, яке уособлює, перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу.

      Це величне свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

     Великдень дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати.У цей день ми стаємо єдиними, а тільки єдина громада, єдиний народ зможе побудувати успішну і сильну державу.

     Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними. Бажаємо щоб радість Воскресіння Христового наповнювала Ваші серця, а світло Божественної любові зігрівало Ваших рідних і близьких.

     Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм, додадуть наснаги та енергії, а Ваші серця будуть сповнені вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!

     Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою,

сільський голова Віталій Кашик,

депутатський корпус та

колектив Колодяжненської сільської ради

 

Світле Христове Воскресіння

2018 рік« повернутися до списку оголошень