Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Конкурс на створення офіційної символіки Колодяжненської громади

 

УВАГА!

КОНКУРС!
на кращу символіку Колодяжненської громади


     Колодяжненська сільська рада оголошує конкурс на кращу символіку: прапор та герб.

      У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.
      Ескіз герба Колодяжненської  громади  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.
Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів громади,  містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати територію Колодяжненської громади серед інших населених пунктів.
      Ескіз прапора Колодяжненської  громади  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.
      На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.
     Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком сіл громади, розкриття змісту назви поселень, відображення якихось специфічних місцевих особливостей, котрі підкреслюватимуть у гербі індивідуальність і не втратять свого значення протягом тривалого часу.
     До гербового малюнку не дозволяється вносити зображення Державного Герба України, гербів інших територіальних громад, дату заснування, юридичну, географічну чи назву гербоносія чи інші написи, окрім сиглів – окремих літер.
     Такі деталі можуть розміщуватися на додаткових планках чи стрічках, при дозволеному використанні герба на значках, в’їзних знаках, вимпелах, сувенірах тощо.
     Не допускається використання у гербі та на прапорі  символів і атрибутів сучасних іноземних держав і таких, що вже не існують, а також написів, що засвідчують неактуальний на сьогодні статус.
Символіка прапора бажано має бути пов’язана із гербом (так званий «гербовий» прапор).
     До кожного ескізу герба і прапора має бути подане обґрунтування його в легенді.

Ескізи герба і прапора на конкурс подаються до 25 квітня 2018 року в управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради за адресою: Ковельський р-н; с.Колодяжне, вул.Лесі Українки, 20. тел.(03353) 90-2-42
 « повернутися до списку оголошень