Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Важлива інформація для громадян отримувачів субсидії!

Важлива інформація для громадян отримувачів субсидії!

Колодяжненська сільська рада нагадує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року № 329, яка набрала чинності 01.05.2018 р., житлова субсидія для нижче зазначених категорій населення призначається лише після подачі заяви і декларації:

- сім’ям, яким надавалась субсидія за рішенням комісії не на всіх зареєстрованих громадян, а фактично проживаючих;

- сім’ям, в яких члени сім’ї домогосподарства (дружина, чоловік, діти, в тому числі підопічні та усиновлені, визначені статтею 3 Сімейного кодексу України) зареєстровані за іншою адресою.

До 1 травня 2018 року розрахунок субсидії проводився лише на зареєстрованих осіб в домогосподарстві, тому в особовій справі субсидіантів відсутня інформація щодо їх сімейного стану. Під час призначення житлової субсидії з 01.05.2018 року враховуються доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства незалежно від їх реєстрації. 

Тому наголошуємо, що громадяни несуть персональну відповідальність за подані відомості про доходи, майно, зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні членів домогосподарства, а також у складі сім’ї члена домогосподарства та будь-яку іншу інформацію, що впливає або могла вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та визначення її розміру.

У разі виявлення вищенаведених обставин, зайво нарахована сума субсидії повертається до бюджету за весь період її незаконного отримання. Усіх отримувачів субсидії, (хто ще не звертався після 01.05.2018 року)  просимо звернутись в сільську раду (за адресою: м.Ковель, вул.Грушевського, 14). Прийомні дні: вівторок, середа, четвер. Наш тел.(03352)5-33-87.« повернутися до списку оголошень