Важлива інформація для громадян отримувачів субсидії!

Колодяжненська сільська рада нагадує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року № 329, яка набрала чинності 01.05.2018 р., житлова субсидія для нижче зазначених категорій населення призначається лише після подачі заяви і декларації:

- сім’ям, яким надавалась субсидія за рішенням комісії не на всіх зареєстрованих громадян, а фактично проживаючих;

- сім’ям, в яких члени сім’ї домогосподарства (дружина, чоловік, діти, в тому числі підопічні та усиновлені, визначені статтею 3 Сімейного кодексу України) зареєстровані за іншою адресою.

До 1 травня 2018 року розрахунок субсидії проводився лише на зареєстрованих осіб в домогосподарстві, тому в особовій справі субсидіантів відсутня інформація щодо їх сімейного стану. Під час призначення житлової субсидії з 01.05.2018 року враховуються доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства незалежно від їх реєстрації.

Тому наголошуємо, що громадяни несуть персональну відповідальність за подані відомості про доходи, майно, зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні членів домогосподарства, а також у складі сім’ї члена домогосподарства та будь-яку іншу інформацію, що впливає або могла вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та визначення її розміру.

У разі виявлення вищенаведених обставин, зайво нарахована сума субсидії повертається до бюджету за весь період її незаконного отримання. Усіх отримувачів субсидії, (хто ще не звертався після 01.05.2018 року)  просимо звернутись в сільську раду (за адресою: м.Ковель, вул.Грушевського, 14). Прийомні дні: вівторок, середа, четвер. Наш тел.(03352)5-33-87.