Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області

Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Повне найменування:

– комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:

– вулиця Лесі Українки, 20, с. Колодяжне, Ковельський район,  Волинська область, 45061.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" та стаж роботи не менше п'яти років за фахом, володіння державною мовою; володіння комп’ютером на рівні користувача.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

• – заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку працівника (форма П-2) з автобіографією;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються з 24.07.2018р. по 12.08.2018р. за адресою: Волинська область, Ковельський район, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, 20, 45061. (2-й поверх).

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:Кухта Павло Володимирович, начальник Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради, тел. +380951982345, тел. роб. 90 242;  90 232
 kolodiazhne_ugs@ukr.net