Увага! Нові виплати багатодітним сім'ям

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????? ?±?°???°????????????????З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.

Зокрема із 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом
з дитиною.
Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та
виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.
У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата
допомоги здійснюється на кожну таку дитину.
Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.
Урядом збережено право на отримання із 01 квітня 2019 року допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які, звернуться за її призначенням протягом квітня – червня 2019 року.