Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Новини

Фотомиті із святкування Дня с.Скулин

Оголошення

Дата створення: 16:05 13.08.2018

19 серпня 2018 року в с.Стеблі відбудеться святкування Дня села. Початок концертної програми - о 15 год. Запрошуємо до участі жителів Колодяжненської ОТГ та всіх бажаючих.

День села у Волошках

Дата створення: 15:58 13.08.2018

З насиченою концертною програмою «Моє найглибше джерело – село», спортивними змаганнями, веселими розвагами для наймолодших 12 серпня Волошки відзначили День села. З самого ранку місцеві жителі активно готувались до свята, дбайливо прикрашали  сцену біля сільського клубу, організовували місця для дозвілля.  Із теплими словами вітань до жителів села звернулися Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик та настоятель місцевого храму о.Віталій. За сумлінну ініціативну працю, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня села подяками  сільського голови нагороджені Олена Абрамчук та Людмила Сметюх. До гостинних  Волошок завітало керівництво району. Під час концерту зі щирими вітаннями до присутніх звернувся  голова райдержадміністрації Віктор Козак. Представник фонду Степана Івахіва Павло Самолюк зачитав вітальну телеграму жителям села з нагоди свята від народного депутата та вручив цінні подарунки для подальшого розіграшу в лотереї. Впродовж свята були вшановані найстарші та новонароджені жителі села, молодята, які нещодавно стали на рушничок щастя, шість іменинників, які в цей день відзначили свої Дні народження та Герой соціалістичної праці Ніна Приходько. Любителі спорту мали нагоду позмагатися у перетягуванні канату, киданні колоди, метанні м’яча, перенесенні мішка, а ще пограти у волейбол та помірятися силою в армреслінгу. Для чисельних глядачів свою творчість дарували учасники святкового концерту,  колективи та окремі виконавці з сіл громади: Кричевич, Уховецька, Колодяжного, Скулина та Волошок. Танцювальними мелодіями доповнив концертну програму духовий оркестр з Ковеля. Всіх присутніх частували ухою та пловом. Для дітей організували надувні атракціони, катання на паравозику та ігри з аніматорами. Не аби який ажіотаж викликала реалізація та розіграш лотереї. Завершилося святкування молодіжною дискотекою.

ДЕНЬ СЕЛА ВОЛОШКИ

Дата створення: 08:46 09.08.2018

День села в Кричевичах

Дата створення: 14:04 16.07.2018

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості.

Свято Івана Купала

Дата створення: 13:53 07.07.2018

З глибини віків прийшло до нас Купало – свято літнього сонцестояння, свято тепла, буяючої зелені, молодості та кохання, яке відзначається з 6 на 7 липня. За язичницьким повір'ям, це – ніч шлюбу бога літнього сонця Купала з богинею води Мареною. Від того, як вшанувати це свято, залежав майбутній урожай, тому під час свята слід було «пошлюбувати» Купала з Мареною. Для цього дівчата на селі збирались і наряджали Марену. Робили її з гілки, яку прикрашали вінками, стрічками та різними квітами. Вбрану Марену вкопували в лузі, на місці, де мало розводитись багаття. Хлопці ж звечора крали десь солом'яника, саме крали, бо просити не годиться. З цієї соломи робили опудало Купала. Наприкінці свята опудало разом з Мареною спалювали в багатті, даючи їм «спаруватись» у священному вогні. Потім стрибали через велике багаття, бо вважали, що воно очищає від усього поганого. Дівчата плели вінки, пускали їх за водою, ворожили, чи вийдуть заміж.

ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ

Дата створення: 14:26 06.07.2018

3-4 липня 2018 року на базі Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька відбувся обласний зліт учнівських лісництв. На зліт прибуло 24 команди. У програмі зльоту була презентація роботи учнівського лісництва, виставка природничих куточків, захист науково-дослідницьких робіт та змагання у практичному турі. Ковельський район представляла команда Скулинського учнівського лісництва: Зінчук Юлія, Зінчук Марія та Цюра Юлія – учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Скулин Колодяжненської сільської ради. Зінчук Марія презентувала наукову роботу і ввійшла в трійку кращих науковців області. А також отримала сертифікат на 30% знижки за навчання в академії рекреаційних технологій і права. За підсумковими оцінками вихованці Скулинського учнівського лісництва зайняли ІІІ загальнокомандне місце серед учнівських лісництв області.

День Конституції

Дата створення: 12:38 28.06.2018

НАВЧАННЯ ДЕПУТАТІВ

Дата створення: 20:53 26.06.2018

26 червня відбулося навчання депутатів Колодяжненської сільської ради по проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»

ВІДБУЛАСЯ ХVI ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 00:08 23.06.2018

23 червня відбулася XVI позачергова сесія сільської ради.