Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Новини

До Дня визволення с.Уховецьк

Дата створення: 22:29 16.03.2019

       Звітний концерт «Село моє, у твоїй долі біль і любов переплелись», присвячений 75-ій річниці визволення с.Уховецьк відбувся у місцевій школі. У виконанні талановитих школярів та їх наставників звучали пісенні та поетичні твори, виконувалися сюжетні танці. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували загиблих у війні односельчан, а діти – учасники концерту, поклали вінки до Братської могили. На звітний концерт прибули: депутат Волинської обласної ради Микола Буліга, Уховецький староста Володимир Демидюк , депутат районної ради Олександр Титомир, директор Центру позашкільної освіти Лариса Коновалова.

Конкурс читців творів Т.Шевченка

Дата створення: 16:20 12.03.2019

           В малому залі Будинку культури с.Колодяжне відбувся конкурс читців творів Тараса Шевченка «Кобзарева струна не вмирає». Проходив він у рамках відзначення 205-ї річниці від дня народження поета. Мета конкурсу — популяризація творчості митця, виховання у підростаючого покоління українців належного ставлення до літературної спадщини Кобзаря.

Інклюзивно - ресурсний центр інформує

Дата створення: 18:03 06.03.2019

       6 березня в інклюзивно - ресурсному центрі Колодяжненської сільської ради відбулося святкове дійство, приурочене до Міжнародного жіночого дня – майстер-клас з розпису імбирних пряників, який провела вчитель-реабілітолог Гелецька Ольга Олексіївна. Під час МК діти почули легенду виникнення імбирного пряника, ознайомилися з технікою його розфарбовування за допомогою айсінгу. Кожен з учасників відчув себе справжнім кондитером і втілив свою фантазію у розфарбовування імбирних квіточок та сердечок для  матусь. Атмосфера, яка панувала на цьому святі, зачарувала не лише дітей, а й дорослих.

Творчий звіт в ЗОШ І-ІІІст.с.Кричевичі

Дата створення: 21:56 05.03.2019

     «Хай в серці кожної дитини – живе любов до України» - під такою назвою в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Кричевичі відбувся творчий звітний концерт. Ошатно прибраний просторий зал зібрав чимало глядачів: педагогів, школярів, батьків, односельчан. Справжню майстерність, талант показали всі учні школи, які взяли участь у святі. Дивували присутніх мелодійним виконанням пісень, виразним читанням віршів, оригінальністю танців, костюмів та використаних атрибутів. Артистичністю, сценічною виразністю голосу, особливістю виступів відзначилися наймолодші учасники концерту. Урочистою миттю заходу було виконання Гімну громади. Присутній на творчому звіті Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик подякував дітям за подаровані приємні хвилини творчості, педагогам закладу, батькам, персоналу – всім, хто долучився до організації та проведення чудового свята. Побажав присутнім міцного здоров'я, добра, любові, а нашій країні - миру та злагоди.

Змагання з волейболу.

Дата створення: 11:13 04.03.2019

           У районних змаганнях з волейболу, що відбулися в спортивному залі НВК смт.Голоби серед депутатів та працівників виконавчих апаратів районних, сільських, селищних рад боролися за першість 5 команд , а саме з смт. Люблинець, смт. Голоби, с. Колодяжне, с. Поворськ та Ковельської районної ради. У напруженій та цікавій грі кубок першості здобула команда волейболістів Колодяжненської громади. Вітаємо з перемогою наших земляків!

Нарада - семінар в Скулинській ЗОШ

Дата створення: 22:55 01.03.2019

       Сьогодні, в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Скулин відбулася нарада – семінар для керівників закладів загальної середньої освіти та керівників закладів дошкільної освіти Колодяжненської громади на тему: «Формування ключових компетентностей, необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві». У програмі роботи семінару було передбачено зустріч з педагогами – організаторами, заступниками директорів шкіл та вчителями природничих дисциплін. Великий інтерес у присутніх викликала презентація роботи Скулинського шкільного лісництва (кер.Савченко С.М.) та представлення проекту про рідне село: «Маленька Батьківщина у великому серці» (кер.Литвин Г.Д.).Під керівництвом начальника управління гуманітарної сфери Павла Кухти на нараді керівників було розглянуто ряд нагальних та актуальних питань в освітній галузі. Методист відділу освіти райдержадміністрації Лариса Дятел проаналізувала участь шкіл громади в предметних олімпіадах на рівні району та області. На завершення наради – семінару учні школи та їх наставники запросили усіх присутніх на «Свято «Масниця» , де на сцені актового залу відтворили традиції та розваги Масляного тижня.

Новини з навчальних закладів.

Дата створення: 15:56 26.02.2019

      Заходи до Міжнародного Дня рідної мови та приурочені 148-ій річниці від Дня народження Лесі Українки відбулися в школах Колодяжненської ОТГ, зокрема в Скулині та Уховецьку.

Заходи в Уховецькій бібліотеці.

Дата створення: 12:49 26.02.2019

      Бібліотекарем Тетяною Климчук в Уховецькій сільській бібліотеці були підготовлені книжкові виставки, проведено ряд культурно – масових заходів зокрема, «Україна – Соборна, Незалежна держава» - спільно із завідуючою клубом Світланою Кухтою, літературна година «Леся Українка – дітям». З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, в бібліотеці відбулася посвята в читачі учнів першого класу місцевої школи. Загальне читання казки «Лілея» Л.Українки завершилося майстер – класом по виготовленню паперових лілій.

Стеблівська школа інформує

Дата створення: 11:51 26.02.2019

       В ЗОШ І ступеня с.Стеблі відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав, до 25-річчя виводу військ з Афганістану "Гвоздики пам'яті воїнам-інтернаціоналістам" та мовна вікторина і виховна година "Українська мова- мова рідної землі" до Міжнародного Дня рідної мови.