Літературно-музична година "Вічна пісня барв в кольорів" у ЛПЗ "Волинський обласний госпіталь ветеранів війни"

Дата: 20.02.2018 10:02

14 лютого 2018 року педагогічний колектив на чолі з директором школи, заступником директора, педагогом-організатором, керівником хореографічного гуртка та вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІ ступенів с. Волошки та учні школи проявили активну участь у проведенні літературно-музичної години «Вічна пісня барв і кольорів» у ЛПЗ «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» м. Луцька, які порадували військових ветеранів концертною програмою та подарунками. Вітальне слово пролунало від головного лікаря госпіталю Т.О. Масікової, яка подякувала словами вдячності за дзвінку пісню, щире слово, що йдуть з глибини сердець і пробуджують почуття величі українського народу, а також зі словами вдячності звернувся учасник АТО, вчитель фізичної культури Волинського технікуму НУХТ, Сієнко Павло Юрійович, який подарував пісню всім учасникам та організаторам заходу.

Педагогічний колектив школи висловлює подяку батьківському комітету та його керівнику, Лашці Віталію Петровичу, а також Колодяжненській сільській раді за надану можливість відвідати ЛПЗ «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни».