Конкурс читців "Мій любий краю" присвячений 147-й річниці від дня народження Лесі Українки

Дата: 23.02.2018 10:52

21 лютого 2018 року І тур між будинками культури громади проходив справжнім дійством в бібліотеці с. Колодяжне конкурс читців «Мій любий краю», який присвячений 147-й річниці від дня народження Лесі Українки. Делегація  конкурсантів з’їхалася з усіх загальноосвітніх шкіл громади: Уховецька, Скулина, Кричевич, Колодяжного, Волошок та Стеблів, щоб заявити про свої таланти.  Головною метою конкурсу  є пропагування українського мистецтва, світової класики, творчої спадщини Лесі Українки, виховання почуття патріотизму, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів.

Бібліотека розквітла українськими віночками, різнобарвними стрічками, вишиванками, у які були одягнені учні. Сяяли усміхнені обличчя,  школярі стиха перемовлялися зі своїми наставниками, вслухаючись у кожне напутнє слово.

У конкурсі взяло участь дві вікові категорії: молодша і середня. Переможець молодшої категорії конкурсу стала учениця ЗОШ І-ІІ ст. с. Волошки,  Приходько Анна, а середньої категорії  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Волошки, Потеруха Катерина.

Переможці І туру візьмуть участь в ІІ турі «заключному» цього конкурсу, який відбудеться 25 лютого о 11:00 год. в приміщені літературно-меморіального музею ім. Лесі Українки с. Колодяжне.

Свято вдалося.  Хочеться подякувати кожному, хто був учасником цього поетичного дійства і висловити подяку начальнику управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради, Кухті Павлу Володимировичу, за якісну підготовку учнів та популяризацію поетичного слова та високий рівень проведення Конкурсу. Всі учасники отримали подяки за активну участь та призи.