НА КОВЕЛЬЩИНІ СПІЛЬНОЮ МОЛИТВОЮ І ПОКЛАДАННЯМ КВІТІВ ВШАНУВАЛИ ВОЯКІВ УПА, ГЕРОЇВ АТО

Дата: 18.10.2017 11:16

Світлина від Ковельська районна рада.14 жовтня в с. Скулин біля пам’ятного комплексу «Борцям за волю і незалежність України» пройшов тематичний захід приурочений Дню захисника України, 75-ій річниці утворення УПА та Дню Українського козацтва.

На вшанування пам’яті полеглих героїв прибули голова районної ради Андрій Броїло, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, жителі села Скулин.

Світлина від Ковельська районна рада.У вітальному слові  голова районної ради Андрій Броїло зазначив, що  свято Покрови повертає нас до витоків славної історії українського козацтва, яке вважало своєю покровителькою Богородицю, а також в усі часи духовно об’єднувало наш народ.  « Під Покровою Матері Божої були воїни УПА,а нині перебувають військові, які воюють в зоні АТО. Висловлюю подяку  цим хлопцям за відвагу, низький уклін  їх матерям, сестрам, дружинам. Вічна пам’ять нашим героям, які віддали свої життя за незалежну і вільну Україну. » - зазначив Андрій Петрович.Світлина від Ковельська районна рада.

У спільній молитві присутні  вшанували воїнів УПА, Героїв антитерористичної операції, усіх тих, хто заради мирної та незалежної  України віддав своє життя. Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували їх пам'ять та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Слова шани героям визвольних рухів звучали з виступів голови Колодяжненської сільської ради  Віталія Кашика, помічника народного депутата Ігоря Гузя Ігоря Верчука, ветерана Другої світової війни, учасниці національно-визвольних змагань, колишньої зв’язкової Української Повстанської Армії, жительки села Скулин Зеленої Ганни Йонівни. А лісничий Скулинського лісництва ДП «Ковельське ЛГ» Леонід Лисюк нагородив грамотою від Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та грошовою нагородою  Кравчика Сергія Фото без описуВолодимировича (майстера лісу, учасника АТО).

На завершення заходу повстанські пісні  виконав фольклорний гурт «Джерело» БК с. Скулин, а  учні місцевої школи  продекламували вірші на історичну тематику.