Спортивні новини та перемоги!!!

«В здоровому тілі-здоровий дух!!!». З таким гаслом команди с. Колодяжне, с. Уховецьк та с. Скулин, с.Поворськ, с. Пісочне та с. Волошки виборювали перемогу за «Кубок Колодяжненької сільської ради «Золота осінь».

В Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Скулин у спортивному залі за Кубок сільської ради з волейболу серед аматорських команд змагання, які ініційовані міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення району. У змаганні за перемогу взяло участь 36 учасників серед команд сільської ради:

• с. Колодяжне – 6 учасників;
  • с.Уховецьк – 6 учасників;
  • с.Скулин – 6 учасників;
  • с.Поворськ – 6 учасників;
  • с.Волошки – 6 учасників;
  • с.Пісочне – 6 учасників.

Команди зіграли з такими результатами:

• Колодяжне – Уховецьк 2:0
  • Пісочне – Скулин 2:0
  • Волошки – Поворськ 1:2
  • Скулин- Поворськ 0:2
  • Пісочне – Волошки 2:1
  • Пісочне – Поворськ 2:0
  • Волошки – Скулин 2:0

Одже, в результати запеклих змагань з мінімальним відривом перемогу здобула команда волейбольного клубу села Пісочне.

Команда-переможець отримала кубок «Золота осінь». Нагороджував переможця голова Колодяжненської сільської ради Кашик Віталій Леонтійович.