Двостороння співпраця з країною партнером

17 листопада 2017 року робочий візит до Республіки Польща!!

За ініціативи віце-маршалика Люблінського воєводства Гжегоша Капусти, Республіка Польща, в Повіті Рикі, з робочим візитом відбулась офіційна зустріч делегації з України, Колодяжненської сільської ради, головою районної ради Рикського повіту Ханною Черською  та з вуйтами гмін, заступниками голови районної ради, заступником віце-старости, Станіславом Ягелло, начальником відділу освіти, культури та охорони здоров’я староства Рикського повіту. Під час зустрічі було обумовлено ряд напрацювань щодо досягнення домовленості щодо подальшої спіпраці в гуманітарних галузях інших сферах  та можливості взяти участь у розробках проектах, що фінансуються за кошти Євросоюзу.

Під час зустрічі відвідали Гміни в м.Новодвур, м.Клочев, м.Стежніца та Адмінітстраційний повіт Рикі. В Гміні Демблін  ознайомилися з результатами реформи охорони здоров’я та освіти, де побачили: професійну школу № 2 та технікум, де учні здобувають середню освіту, а потім і професійну, де навчається багато дітей зі всієї України; державну поліклінніку, яка має 10 філій по сільських місцевостях та мають на обслуговуванні 10 тисяч пацієнтів. У спортзалі школи займаються спортом діти безкоштовно.

В Гміні Клочев ознайомилися з адмінприміщеннями, роботою посадових осіб, соціальним захистом, ЦНАПом. На весну 2018 року заплановано організувати відпочинок дітей за обміном українських та польських дітей в сім’ях.