Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

День Св. Миколая

Свято Св. Миколая!!!

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці

І принесе у Вашу хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе всім Вам здоров’я!

 

19 грудня, українці відзначать одне з найсвітліших і чарівних свят року День Святого Миколая.

В Українській Православній Церкві ім. Миколи Чудотворця в с. Волошки, було відзначення цього свята. Тому в храм завітав владика Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир. Надзвичайно урочистим відрізняється Літургія, з поміж інших, своєю особливою атмосферою. З нагоди святкового Богослужіння до храму зібралось дуже багато вірян та завітали настоятелі храмів навколишніх сіл та міста Ковеля.

День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.

Із щирою молитвою та відчуттям Божої благодаті проходила святкова Літургія. У словах привітання настоятель храму Св.Миколи Чудотворця привітав усіх зі святом та подякував своїм парафіянам, що допомогли організувати таке святкове дійство.

                Також з нагоди святкової урочистості Літургії привітав свою громаду та прихожян зі святом сільський голова Віталій Кашик, який висловив особливу вдячність та підкреслив співпрацю з протоієреєм Віталієм за вагомий внесок у розвиток духовності нашої громади та подякував за візит Митрополита Володимира-Волинського і Ковельського Володимира. А наймолодші прихожани порадували усіх вірян словами привітань та піснями про Св.Миколая, за що отримали солодкі подаруночки від Чудотворця.

 

 « повернутися до списку новин