Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Спортивний турнір!

          28 січня 2018 року в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Скулин відбувся відкритий турнір з волейболу, який присвячений «Дню Соборності України».

       Дані турніри проводяться з метою патріотичного виховання, популяризації спорту серед населення громади і поза її межами, а ще підвищення фізичних якостей спортсменів району.

        На урочистому відкритті учасників заходу привітали голова сільської ради Віталій Кашик та заступник голови сільської ради Роман Осійчук, які побажали всім перемоги.

       В змаганні за перемогу взяли участь п’ять команд: Колодяжненської та Поворської сільських рад, с.Скулин, с.Білин та військова команда м. Ковеля Ковельського району.

        В результаті цікавої боротьби перемогла команда Поворської сільської ради, яка і отримала переможний кубок. Другу сходинку посіла наша команда Колодяжненської сільської ради, третє місце посіла команда с. Білин, а також всі учасники були нагородженні грамотами за участь. Нагороджував переможців голова Колодяжненської сільської ради Віталій Леонтійович Кашик та заступник голови сільської ради Роман Сергійович Осійчук.

         « повернутися до списку новин