Святкування Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2017 14:57

Сучасну, цивілізовану, демократичну державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєвоважливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Державна влада ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях. Тому привітання, сердечні побажання, щира пісня звучали на урочистостях з нагоди професійного свята депутатів усіх рівнів, сільських голів, секретарів сільських рад,  працівників місцевого самоврядування,  які відбулися 07 грудня 2017 року в залі Будинку культури с. Скулин.

Відкриття концерту традиційно розпочалось з молитви духовного наставника отця Української православної церкви с. Кричевичі, вітального слова голови сільської ради Кашика В.Л. та заступника сільського голови Осійчука Р. С.

Урочистості супроводжувались виступами фольклорних колективів Будинку культури с. Скулин та сільських клубів Колодяжне, с.Кричевичі, Уховецька та с.Стеблі. Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними композиціями цих колективів.

Голова Колодяжненської сільської ради, Кашик Віталій Леонтійович, відзначив Подяками за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування депутатів сільської ради: Абрамчук Олену Олексіївну, Осіпчук Лілію Володимирівну, Шевчука Володимира Леонідовича, Віднік Ніну Володимирівну, Дмитрука Володимира Васильовича, а також працівників апарату: секретаря Крочук Руслану Віталіївну, головного бухгалтера Герасимука Віталія Івановича, діловода Денисюк Юлію Ярославівну, спеціаліста-землевпорядника Дмитрук Галину Степанівну, головного спеціаліста з питань соціального захисту населення Герело Тетяну Володимирівну за вагомий внесок у розвиток територіальної громади Ковельського району, які протягом невеликого часу роботи в об’єднанні громади відстоювали інтереси та добробут кожної людини.

По завершенню дійства Віталій Леонтійович подякував організаторам свята за чудовий концерт.