Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Турнір із настільного тенісу

          11 лютого 2018 року в спортивному залі ЗОШ І-ІІ ступенів с. Волошки  було проведено спортивні змагання із настільного тенісу серед жителів Колодяжненської об’єднаної громади. До змагань допускалися усі бажаючі старше 16 років.

         Чимало охочих прийшли проявити себе у спортивному турнірі, серед них жителі сіл: Волошки, Колодяжне, Черемошне, Кричевичі, Уховецьк та Скулин.

        Усі учасники змагань показали надзвичайно високі вміння та хороші результати. Справедливі та досвідченні судді – вчитель фізичного виховання Колодяжненської ЗОШ, Москаленко Євген Вікторович, та вчитель фізичного виховання Уховецької ЗОШ, Самчук Роман Валерійович, забезпечили злагодженість, професіоналізм та чесну боротьбу впродовж змагань.

         Місце проведення стало не випадковим, адже саме у Волошках, як виявилось, живуть найкращі професіонали-тенісисти, рідні стіни та домашня  тепла атмосфера посприяли вмілим гравцям очолити п’єдестал турніру.

        Із 24 юнаків з різних сіл призові місця розділили між собою жителі села Волошки, перше місце завоював Соболь Андрій Сергійович, друге – Філіпчук Дмитро Васильович та третє – Дмитрук Сергій Анатолійович.

       Серед семи дівчат найспритнішою у змаганнях стала жителька села Волошки Денисюк Ольга Ярославівна, друге і третє місце посіли жителі села Уховецьк – Зайвенко Ніна Миколаївна та Грич Руслана Володимирівна.

       По завершенню змагань сільський голова, Віталій Кашик, висловив слова подяки усім учасникам змагань, подякував головному організатору заходу– начальнику управління гуманітарної сфери сільської ради Павлу Володимировичу Кухті, директору школи Олені Олексіївні Абрамчук за надану моржливість змагатись у стінах школи, а також в.о.старості сіл Кричевичі, Черемошне та Ломачанка Володимиру Феодосійовичу Кубському, який також долучився до організації заходу.

        Переможці змагань візьмуть участь у районних змаганнях з настільного тенісу, які відбудуться 24 лютого.« повернутися до списку новин