Першість ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу

12-15 квітня 2018 року в м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області відбулися фінальні змагання Першості ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу серед дівчат 2003-2004, 2005-2006 р.н. в яких взяли участь 16 команд з різних областей України.

Команда Колодяжненської ОТГ «Ковельчанка» (ст. тренер Чубара В.Я., тренери Логінов С.І., Гринь М.І.), яка представляла Волинську область у віковій категорії 2005-2006 р.н. впевнено здолала усіх суперників. У фінальній зустрічі в напруженій боротьбі з командою, що представляла Львівщину здобула перемогу з рахунком 3:1 та посіла І місце.

Дівчата 2003-2004 р.н. у півфінальній зустрічі поступились представницям Харківщини, та в матчі за ІІІ місце отримали перемогу з рахунком 4:0  над командою Житомирської області.

Бажаємо успіхів та перемог у майбутніх змаганнях!