Цікава екскурсія

Нещодавно учні 2 - 4 класів Скулинської школи стали відвідувачами музею-садиби Лесі Українки в с.Колодяжному.  Діти мали нагоду прослухати змістовну екскурсію, оглянути збережені предмети побуту Косачів, листи, фотографії, видані за життя твори Лесі та її матері Олени Пчілки, культурні та етнографічні експозиції регіону,  відтворені інтер`єри робочого кабінету письменниці та інших приміщень. Відвідування таких місць нагадує подорож у часі – історія стає реальністю, а велика Леся – сучасницею, завжди – рідною, близькою, зрозумілою, як дух нації, як душа України.

На завершення екскурсійного дня діти також відвідали тваринницьку ферму СТзОВ ім.Л.Українки, де з цікавістю подивилися, як вирощують телят, утримують та доглядають корів. Окрім демонстрації своєї діяльності, працівники ферми розповіли про важливість збереження і розвитку тваринницької галузі не тільки родини, а й громади і країни вцілому.