Робоча поїздка голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка у Колодяжненську ОТГ

18 червня 2018 року з робочою поїздкою в Колодяжненській ОТГ побував голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

У селі Волошки Олександр Савченко, Віталій Кашик – голова Колодяжненської сільської ради, Віктор Козак – голова райдержадміністрації та голова районної ради Андрій Броїло вручили посвідчення матері-героїні Валентині Потерусі.

Наступною зупинкою очільника виконавчої влади області була ЗОШ І – ІІІ ст. с. Колодяжне, де за ініціативи сільського голови Віталія Кашика та голови райдержадміністрації Віктора Козака розглядалося наболіле питання добудови класних приміщень та спортивного залу даної школи, у зв'язку з освітніми реформами та зі збільшенням кількості учнів.

В ході візиту завітали у ДНЗ «Журавлик» с. Колодяжне, в якому панує доброзичлива атмосфера  та затишок, що і має бути притаманне такому закладу.

У Будинку культури с. Колодяжне було обговорено питання закінчення поточного ремонту, введення в експлуатацію будівлі та благоустрою території.

Кінцевим пунктом візиту голови облдержадміністрації Олександра Савченка в Колодяжненську ОТГ було відвідання музею Лесі Українки в с. Колодяжне.