Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

День Конституції

        28 червня 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Прийнятий Основний Закон України  заклав фундаментальну основу для формування громадських, соціальних та правових засад в нашій державі.

       Вже 22 роки поспіль українці відзначають державне свято урочистими зборами, виховними годинами та іншими тематичними заходами.

       З цієї нагоди, напередодні державного свята, 27 червня 2018 року, відбулися урочистості у селі Уховецьк  Колодяжненської об’єднаної територіальної громади. Із Днем Конституції учасників урочистостей привітав заступник Колодяжненського сільського голови Роман Осійчук. Побажав всім здоров'я, щастя, процвітання та зазначив, що головним обов'язком кожного посадовця є виконання основного завдання держави - працювати на благо та процвітання свого народу.  

       Урочистості продовжилися святковим концертом у місцевому Клубі за участю аматорських колективів ОТГ  та окремих виконавців.

       Яскравою та емоційною складовою святкувань став легкоатлетичний пробіг «Сильні духом» присвячений Дню Конституції. Загальна дистанція становила 5500 метрів між селами Уховецьк  та Кричевичі.

       Родзинкою пробігу стала участь майстрів спорту міжнародного класу з легкої атлетики Оксенюка Сергія та його дружини Оксани з Черемошного.

       Крім визначення переможців пробігу, організатори також відзначили найстаршого та наймолодшого учасника.

       До слова, безпеку спортсменам забезпечувала патрульна поліція.

       Загалом всі, хто приймав участь у пробігу залишились задоволеними, та впевненими у тому, що відтепер подібні заходи стануть традиційними, що пропагуватимуть здоровий спосіб життя для жителів громади.

 « повернутися до списку новин