Візит делегації до Польщі

В рамках підписаного договору про співпрацю між Колодяжненською сільською радою та гміною Вержбіца (Польща), 2 вересня відбувся візит делегації Колодяжненської сільської ради на свято дожинок в гміну Вержбіца.

В програмі свята гостей ознайомили з виставкою урожаю фермерських господарств та запросили на святковий концерт.  Голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик у своєму виступі в офіційній частині свята привітав жителів гміни, наголосив у важливості обмінних поїздок для подальшого співробітництва та збереження контактів між мешканцями обох територіальних громад.

В ході ділової та предметної розмови з вуйтом – паном  Анджеєм Хшонстовським було домовлено розвивати і реалізовувати свої стосунки і широку співпрацю на взаємній основі, використовуючи всі можливі засоби, які є у їх розпорядженні.