Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Поетично-мистецьке свято "Лісова пісня"

        Поетично-мистецьке свято «Лісова пісня» проводиться на Ковельщині з 2001 року. Воно започатковане з ініціативи Волинської обласної організації НСПУ з метою привернути увагу влади та шанувальників творчості Лесі Українки до місць, які колись надихнули нашу геніальну землячку на написання безсмертної «Лісової пісні».

         Заходи з нагоди цього свята розпочалися 7 вересня у Луцьку, а сьогодні продовжилися покладанням квітів до погруддя поетеси в Колодяжному. Гості свята відвідали Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки. До присутніх на святі з вітальними словами звернулись Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації, Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради, Віталій Кашик, Колодяжнеський сільський голова, які в своїх промовах говорили про геніальність таланту Лесі Українки, неповторний національний колорит та філософську довершеність її творів.

       Доповнили свято поетичними словами голова Національної спілки письменників Волині Ольга Ляснюк, заступник голови НСП України Олександр Гордон та Ольга Бойко, директор Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.« повернутися до списку новин