Святкування Дня Колодяжненської громади

Дата: 10.09.2018 12:28

День громади - особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свій край, своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. 9 вересня  Колодяжне відсвяткувало День громади.  Атмосферу свята під назвою «Мистецьким перевеслом квітчаєм рідний край»  створював духовий оркестр. Для жителів та гостей громади силами місцевих аматорів сцени та запрошених артистів організували концерт «Талантів барви веселкові», а для наймолодших учасників свята -  розваги та атракціони. Спортивний фестиваль «Територія здоров’я» зібрав чимало учасників у різних видах змагань.

Не аби який інтерес в присутніх викликала виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Талант від Бога, вміння від душі». Кожне село громади представило виставкову композицію та з гордістю розповідали присутнім про свій рідний куточок і працьовитих та талановитих людей, які там живуть.  На святкування Дня Колодяжненської громади прибуло багато гостей, серед яких – голова Ковельської РДА Віктор Козак, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова Голобської ОТГ Сергій Гарбарук, голова Зимненської ОТГ В’ячеслав Католик, делегація з гміни Вержбіца (Польща), помічник народного депутата України Степана Івахіва – Павло Самолюк.

Дорослі і діти весело проводили час, робили багато фото й просто відпочивали. Цьому сприяла погожа днина і насичена культурна програма. По завершенні концертної програми Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик подякував усім, хто долучався до підготовки і проведення свята, виразив впевненість, що кожен житель громади внесе свій  внесок у загальний добробут і розвиток, запевнив, що зі сторони влади зробить усе, щоб підтримати перспективні та цікаві пропозиції та ініціативи. Усіх гостей організатори свята частували запашним українським борщем з пампушками та козацьким кулешем. А насамкінець, на усіх чекала святкова дискотека.