БІЗНЕС-ФОРУМ "ВОЛИНЬ-ІНВЕСТ 2018"

Дата: 25.09.2018 12:46

У Луцьку 21 вересня 2018 року відбувся Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Волинь - інвест 2018», на який прибули сотні гостей з України та закордону. Мета форуму – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв'язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація нових цікавих проектів. Насичена програма форуму складалась з трьох тематичних дискусійних платформ:

- «зеленої економіки», енергетичної ефективності, нової промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;

- розвитку сільського та лісового господарства;

- туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

Колодяжненська сільська рада була активним учасником третьої тематичної дискусійної платформи. Сільський голова Віталій Кашик презентував інвестиційний проект «Колодяжне  – духовне джерело геніальної лесі Українки» , висвітливши інвестиційну привабливість громади на основі розробленого туристичного маршруту «Шляхами Лесі Українки». Очільник громади розповів,  як цікаво і змістовно можна провести час, подорожуючи привабливими і захоплюючими місцями краю, який є колискою духовності відомої родини Косачів.  Віталій Леонтійович зазначив, що громада  відкрита для співпраці і завжди радо зустріне гостей з будь-яких куточків України та зарубіжжя.

Захід проводився Волинською обласною державною адміністрацією спільно з Волинською обласною радою, Волинською торгово-промисловою палатою і Луцькою міською радою.