Творчий вечір Людмили Власової

Особливо сприятливою для ду­ховного розвитку особистості є ат­мосфера доброзичливості, натхнен­ня, творчості. І саме творчість є міцною основою, що сприяє форму­ванню духовності .Пробуджувати в собі творця, який бажає і вміє творити за закона­ми краси, приносити радість, віру і надію, досягати творчих звершень… Це все про уродженку Колодяжненської землі Людмилу Власову. В цьому переконався Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, побувавши на її творчому вечорі  «Чим живу – про те співаю», який відбувся 24 вересня 2018 року в Палаці культури міста Луцька.

Людмила Власова є авторкою багатьох пісенних збірок. ЇЇ творчість – це Божий дар, що надихає на щастя, на добро, на кращу долю й мирні літа в нашій Україні. Мама Людмили, Галина Максимівна Боратинець, жителька села Колодяжне, відома не тільки в громаді, а й далеко за її межами як талановитий митець у царині декоративного мистецтва, з великою гордістю і хвилюванням раділа успіху та творчому злету доньки. Приємно проведений час надовго залишить прекрасні спогади у серцях запрошених гостей. Щиро радіємо і дякуємо Людмилі Іванівні за її творчість. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, творити в ім'я гідної слави рідної Волині.