Участь в святкуванні Дня села Воля Любитівська

Дата: 28.09.2018 12:49

Воля Любитівська – мальовничий куточок Ковельщини, відсвяткував День села. На гарну святкову програму, підготовлену силами аматорів сцени, прибуло чимало почесних гостей. На урочистості був запрошений Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, який завітав разом із вокальним колективом «Мальви» з Скулина. Не менш важливою подією для жителів села та й для Ковельщини загалом, стало відкриття меморіальної дошки Борису Клімчуку, вихідцю з Волі Любитівської, відомому українському державному і політичному діячу, дипломату. З теплими словами вітань та подяки жителям села, які творять сьогодення, поважають минуле і мріють про майбутнє звернулися дружина та сестра Бориса Клімчука , голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова фонду «Рідна Волинь» Дмитро  Глазунов, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, Любитівський сільський голова Віктор Павлов,  Наталія Маленицька, помічник народного депутата Степана Івахіва. По завершенню свята усім учасникам концертної програми сільський голова Віктор Павлов вручив солодкі подарунки.