Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Робоча поїздка голови Колодяжненської сільської ради

Голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик 17 жовтня здійснив робочу поїздку у села громади. Він побував у бібліотеці с.Черемошне, фельдшерсько-акушерському пункті с.Ломачанка, в приміщеннях старостату с.Кричевичі та с.Уховецьк.

Очільник громади оглянув установи, поспілкувався з їх керівниками про проблемні питання та шляхи їх вирішення. Віталій Леонтійович за участю головного спеціаліста з питань соціального захисту населення Тетяни Герело, спеціаліста землевпорядника Надії Кондратюк, секретаря Руслани Крочук провели прийом жителів сіл, проблемні питання яких потребували роз’яснення та вирішення з боку представників влади.

В ході прийому жителі громади піднімали ряд важливих питань життєдіяльності населених пунктів, зокрема: про межі земельних ділянок, про відсутність напруги в системі електропостачання, проблему ремонту доріг по вулицях сіл, оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, налагодження вивозу та утилізацію побутових відходів. На всі питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації спеціалістів.

 « повернутися до списку новин