Атестація працівників закладів культури.

Дата: 21.11.2018 11:28

Фото без опису     Відповідно до Положення про атестацію працівників закладів культури затвердженого наказом Міністерства культури і туризму від 16.07.2018 №44 та наказу управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради від 27.09.2018 № 46/1 , з метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників закладів культури Колодяжненської громади, для визначення можливостей їх професійного і посадового росту, 20 листопада 2018 року відбулась атестація працівників закладів культури.

Атестаційна комісія, під головуванням начальника управління гуманітарної сфери Павла Кухти заслухала звіти працівників, які атестуються про виконаний у звітному періоді репертуар, інформацію про організацію та участь у конкурсах і масових заходах, перспективи подальшого розвитку закладів культури в громаді. Комісією обговорено професійні якості і результати діяльності працівників культури, зроблено зауваження та надано необхідні рекомендації щодо підвищення ефективності роботи. Атестація пройшла в обстановці вимогливості та доброзичливості. Всіх працівників культури атестовано, як таких, що відповідають займаній посаді.