Заходи до Дня Гідності і Свободи

21 листопада 2018 року у загальноосвітніх школах громади були проведені заходи до Дня Гідності і Свободи. Зокрема, у школі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодяжне відбувся тематичний захід «Українець - це на все життя». У заході взяли участь учні старших класів. В рамках заходу було переглянуто документальний фільм «Небесна сотня. Юні ангели», покладено квіти до стели в пам’ять про учасника АТО Остапенка Олега.

"З Україною в серці!" - під таким патріотичним гаслом відбулися в ЗОШ І - ІІІ ст. с. Скулин заходи до Дня Гідності і Свободи. На урочистій лінійці у віршах та піснях діти висловлювали подяку героям та захоплювалися їх подвигами. У шкільній бібіліотеці була організованих виставка "Пам'ятаємо героїв Небесної Сотні".