Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Відзначення Дня місцевого самоврядування.

         В Голобському Будинку мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування, на яких було відзначено кращих представників органів місцевого самоврядування району та об’єднаних територіальних громад.

           Продовженням урочистостей стало перше засідання Ради регіонального розвитку Ковельського району, право відкриття якого було надано голові Волинської обласної державної адміністрації Олександру Савченку. Присутні мали нагоду ознайомитися із станом справ у районі та окремих громадах, перспективами розвитку та механізмами розбудови Ковельщини.

         Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик інформував поважне зібрання про проведену роботу в кожному населеному пункті громади, окреслив важливі стратегічні цілі та перспективні плани розвитку на найближчі три роки. Під час урочистостей ряд працівників апарату сільської ради за сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування були відзначені грамотами та подяками облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради, профспілки працівників державних установ та сільської ради.

 « повернутися до списку новин