Виставка - конкурс "Ялинкова іграшка"

Відповідно до плану роботи Центру позашкільної освіти та з метою популяризації різних видів технічної та дитячої творчості, розкриття нових обдарувань в декоративно-прикладному та образотворчому мистецтві та сприяння їх подальшого розвитку в приміщенні управління гуманітарної сфери в с.Колодяжне проведено виставку - конкурс «Ялинкова іграшка». У конкурсі взяли участь 70 учнів загальноосвітніх шкіл та вихованці дошкільних закладів громади. Виставка - конкурс проводилася у номінаціях: «Новорічна композиція» та «Ялинкова іграшка». Техніка виконання виробів – довільна, матеріали – усі можливі. Аналіз результатів конкурсу показав, що в навчальних закладах проводиться значна робота із залучення дітей до різних видів технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва.

На підставі висновків журі були визначені переможці. У номінації «Новорічна композиція» І місце зайняв заклад дошкільної освіти «Сонячний промінчик» с.Уховецьк та гурток «Екодизайн» ЗОШ І-ІІІ ст.с.Скулин. У номінації «Ялинкова іграшка» І місце – заклад дошкільної освіти «Ромашка» с.Кричевичі та Яна Рибачок, учениця 7-го класу ЗОШ І-ІІІ ст.с.Уховецьк.

Оригінальність, високу творчу майстерність робіт показали учні:

- Кузнєцов Богдан, Сухорська Вероніка та Мочичук Соломія з ЗОШ І-ІІІ ст. с.Колодяжне;

- Гомза Софія та Бороненко Олександр з  ЗОШ І-ІІІст. с.Кричевичі;

- Джув Владислав та Ківанюк Дмитро з ЗОШ І-ІІ ст..с.Волошки;

- Нестерук Ганна та Листовнича Марія з ЗОШ І-ІІ ст.с.Черемошне;

- Цюра Вікторія та Бойко Софія з ЗОШ І-ІІІ ст.с.Скулин;

- Бортюк Анна та Моружко Аліна з ЗОШ І-ІІІ ст.с.Уховецьк;

- Яцюн Єлизавета та Рудень Софія з ЗОШ І ст.с.Стеблі;

- Мартинюк Дарина з ЗДО с.Уховецьк;

- Гомза Ніка з ЗДО с.Кричевичі;

Переможці та учасники виставки - конкурсу нагороджені грамотами управління гуманітарної сфери та Центру позашкільної освіти.