Економні обігрівачі встановлено у Будинку культури

Дата: 23.12.2018 18:42

Опалення інфрачервоними обігрівачами є яскравим прикладом того, як можна вигідно з'єднувати ефективність, безпечність та якість.

Саме інфрачервону систему опалення встановлено і у Будинку культури села Колодяжне. Цю технологію у Колодяжненській громаді почали запроваджувати одними з перших не тільки на Волині, а і в Україні. Тепер у Будинку культури тепло й затишно.

Інфрачервоне опалення  економніше, ніж газове чи твердопаливне. Заклад культури використовується не завжди тому найефективніше в такому випадку є електричне опалення. Програмована система дає можливість опалювати Будинок культури в ті години коли необхідно провести той чи інший культурно – мистецький, розважальний чи громадський захід, наприклад дискотеку, концерт чи збори громади.

Також таке опалення надає можливість підтримувати комфортну температуру тільки в тій частині загального приміщення де необхідно – бібліотеці, танцювальній чи концертній залі.