Про громадські слухання

Дата: 15.01.2019 18:24

Фото без опису В БК с.Колодяжне відбулися громадські слухання щодо напрацювання пропозицій з розробки перспективного плану розвитку Колодяжненської громади. Сільський голова Віталій Кашик зазначив, що для розвитку громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі її розвитку. Стратегія розвитку громади є живим документом, до якого можуть і повинні вноситися зміни, що виникають із розвитком суспільства та зміни економічного та політичного клімату у країні. Лише сформувавши спільне бачення майбутнього громади, долучивши переважну кількість мешканців громади до його реалізації ми зможемо досягти бажаних результатів. Віталій Леонтієвич представив присутнім основні стратегічні цілі розвитку громади, завдання та шляхи їх вирішення. На громадських слуханнях були присутні голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак та начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук.