Дата: 04.02.2019 11:23

На виконання наказу управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради від 04.02.2019 року № 7 05.02.2019 року розпочався конкурсний відбір на посаду директора Колодяжненської Публічної бібліотеки Ковельського району Волинської області.

1.Найменування і місцезнаходження закладу культури:  Колодяжненська Публічна бібліотека, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки,18 Ковельського району Волинської області.

2.Найменування посади та умови праці. Директор Колодяжненської Публічної бібліотеки. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до наказу Міністерства культури і туризму України № 745 від 18.10. 2005 року «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки».

3.Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу. Посаду керівника Колодяжненської Публічної бібліотеки незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту та стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

4.Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;

- автобіографію та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про освіту;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж трудової діяльності не менше трьох років у сфері культури на момент їх подання;

- мотиваційний лист довільної форми.

Документи приймаються в управлінні гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради (с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, 20) з 05.02. по 06.03.2019 року з 08.00 до 17.15 хв.

5.Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові і тривалість.

1. Прийняття рішення про оголошення. Наказ управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради № 7 від 04.02. 2019 року.

2. Оприлюднення оголошення. Наступного робочого дня з дня прийняття рішення про проведення конкурсу 05.02.2019 року.

3. Прийом документів. Протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з 05.02.19 р. по 06.03.19 р.

4. Перевірка документів кандидатів.  Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів з 07.03.2019 р. по 14.03.2019 р.

5. Оприлюднення кандидатур. Упродовж двох робочих днів з дня завершення строку подання документів з 07.03.2019 р. по 11.03.2019 р.

6. Проведення конкурсного відбору. Визначається в наказі - 12.03.2019 року.

7. Визначення переможців. Протягом двох робочих днів після завершення конкурсу з 13.03.2019 р. по 14.03.2019 р.

8. Укладання контракту. Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу з 15.03.2019 р. по 19.03.2019 р.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами: - перевірки на знання законодавства України у сфері культури; - перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; - перспективний план розвитку закладу культури на один і п'ять років, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу та приймає документи: Кухта Павло Володимирович тел. роб. 90 1 52; 90 232 [email protected]