Візит робочої групи

Дата: 15.02.2019 16:09

Робочу групу з представників департаменту регіонального розвитку та житлово – комунального господарства, управління культури, департаменту економіки та Євроінтеграції, управління містобудування та архітектури, екології та природніх ресурсів, регіонального центру інвестицій та розвитку очолив Валентин Цьось, заступник голови Волинської облдержадміністрації . Метою поїздки робочої групи у Колодяжненську сільську раду стала підготовка до реалізації Програми заходів, щодо відзначення 150-річчя з Дня народження Лесі Українки. В ході візиту були оглянуті об’єкти, що потребують реконструкції - Колодяжненська ЗОШ І-ІІІ ст. та парк на території музею, капітального благоустрою території Будинку культури, ремонту дороги до озера та відновлення озера Нечимне, будівництво велосипедних доріжок, придбання освітлення для сцени, стільців для глядацької зали, аудіоапаратури.