Український ярмарок у Волошках.

Дата: 16.02.2019 17:03

Фото без опису  Колоритно, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як вже третій рік поспіль проходить шкільний український ярмарок у Волошках. Учні, батьки та вчителі ретельно готуються до нього: випікають різні смаколики, проявляють свої організаторські здібності та творчі таланти у святковій програмі, якою і розпочали дійство. Звучали українські пісні, жарти, розігрувалися гумористичні сценки, діалоги, лунали запальні танці.

Після захопливих виступів розпочалась жвава торгівля. Найбільше продавалося солодощів, – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники. Хоча були в сортименті й звичайні «несолодкі» страви – вареники, деруни, чебуреки, котлети, шашлик, зрази, пиріжки, риба, канапки у різних варіаціях та оздобленні. Загалом, все «йшло» на «ура». Покупцями були не тільки жителі села, учні та батьки, а й гості – представники апарату сільської ради, педагоги з Уховецька, Колодяжного, Скулина та Кричевич. Кошти, які вдалося зібрати, підуть на потреби навчального закладу та будуть розподілені адресно на першочергові цілі. Український ярмарок запам´ятається надовго усім, бо це було єднання школи, класу, родини, занурення в глибокий світ українських народних традицій, яскраві враження та чудовий настрій.