Нарада - семінар в Скулинській ЗОШ

Дата: 01.03.2019 22:55

Сьогодні, в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Скулин відбулася нарада – семінар для керівників закладів загальної середньої освіти та керівників закладів дошкільної освіти Колодяжненської громади на тему: «Формування ключових компетентностей, необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві». У програмі роботи семінару було передбачено зустріч з педагогами – організаторами, заступниками директорів шкіл та вчителями природничих дисциплін. Великий інтерес у присутніх викликала презентація роботи Скулинського шкільного лісництва (кер.Савченко С.М.) та представлення проекту про рідне село: «Маленька Батьківщина у великому серці» (кер.Литвин Г.Д.).Під керівництвом начальника управління гуманітарної сфери Павла Кухти на нараді керівників було розглянуто ряд нагальних та актуальних питань в освітній галузі. Методист відділу освіти райдержадміністрації Лариса Дятел проаналізувала участь шкіл громади в предметних олімпіадах на рівні району та області. На завершення наради – семінару учні школи та їх наставники запросили усіх присутніх на «Свято «Масниця» , де на сцені актового залу відтворили традиції та розваги Масляного тижня.