Колодяжненська громада
Ковельський район, Волинська область

Конкурс читців творів Т.Шевченка

           В малому залі Будинку культури с.Колодяжне відбувся конкурс читців творів Тараса Шевченка «Кобзарева струна не вмирає». Проходив він у рамках відзначення 205-ї річниці від дня народження поета. Мета конкурсу — популяризація творчості митця, виховання у підростаючого покоління українців належного ставлення до літературної спадщини Кобзаря.

Учасники змагалися у трьох вікових групах. Учні перевтілювалися у різні характери творів, чим показали свою майстерність у читанні віршів. Нелегко було визначити кращих серед конкурсантів членам журі. Вітальне слово до учасників та усіх присутніх мали сільський голова Віталій Кашик, начальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта, старший науковий співробітник Колодяжненського літературно – меморіального музею Лесі Українки, голова журі Марія Чашук. Виступаючі відзначили значимість Шевченкового слова і його особистості для підростаючого покоління, для нашої держави та усього людства.

Переможцями конкурсу читців стали: Назарій Гіюк (с.Черемошне) – у молодшій віковій категорії, Юлія Юрко (с.Уховецьк) та Карина Чашук (с.Колодяжне) – середній віковій категорії та Віра Абрамчук (с.Колодяжне) – у старшій віковій категорії. Всі конкурсанти нагороджені грамотами та подяками управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин