«Село моє, у твоїй долі любов і біль переплелись…»

Дата: 19.03.2019 15:43

Фото без опису   17 березня... Ця дата є особливою для жителів с.Уховецьк, бо у цей день 75 років тому відбулося звільнення села від німецько-фашистських загарбників. Жорстокий був бій, село 4 рази переходило з рук в руки. Більше 400 воїнів загинуло під час визволення і знайшли спочинок у Братській могилі Уховецька. Ці далекі події чорною ниткою зв'язалися з нашою сучасністю, бо триває війна Сході. У шкільній світлиці ЗОШ с.Уховецьк зібралися учні, вчителі, жителі села та гості, щоб пригадати ті події і віддати шану воїнам-визволителям. Зустріч «Село моє, у твоїй долі любов і біль переплелись…» пройшла дуже емоційно, піднесено, урочисто. І не дивно, адже кожен учень школи взяв участь у цьому заході.

Торкнутися пам'яті історії приїхали гості здалеку -- депутат Волинської обласної ради Буліга М.М., депутат Ковельської районної ради Титомир О.М., директор Центру позашкільної освіти Колодяжненської сільської ради Коновалова Л.М. Вони були зворушені піснями та поетичними словами, які линули з уст дітей, тому що щедро нагороджували артистів гучними оплесками. Під час візиту Микола Миколайович Буліга та Титомир Олександр Михайлович цікавилися життям школи, її проблемами та досягненнями. Гарною несподіванкою для учасників свята стали солодкі подарунки від Миколи Миколайовича, якими радо смакували діти в шкільній їдальні. Приємно, що Буліга Микола Миколайович відвідав ЗОШ І-ІІІ ст. с.Уховецьк уже вдруге. Під час першої зустрічі спілкувався з директором Алексійчук О.К., яка провела оглядову екскурсію по школі, вислухав прохання працівників закладу і пообіцяв підтримку. Небайдужий Микола Буліга і до проблем Свято-Троїцької церкви с.Уховецьк. Цієї неділі на службі в храмі з уст священика пролунала добра новина про пожертву від нього на відновлення святині села. Дякуємо Вам, шановні гості, що щиро переймаєтесь болями та радощами сільської школи!