Виступ юних пожежних - рятівників з Волошок

Дата: 22.03.2019 12:19

Щороку, серед дружин юних пожежних – рятівників проводиться фестиваль, метою якого є формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, навчання безпечним правилам поведінки та безпеки життєдіяльності, популяризація здорового способу життя. Вже вдруге, участь у нинішньому XXV фестивалі в м.Ковелі, брала команда із ЗОШ І-ІІ ст.с.Волошки. В веселій, запальній, естрадній формі школярі порушили актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, оригінально зуміли донести поради щодо дій у надзвичайних ситуаціях та пропаганди здорового способу життя. Дружина юних пожежних – рятівників з Волошок хоч і не стала переможцем зонального етапу, але достойно представила свій навчальний заклад і район в загальному. За кількістю балів команда посіла почесне третє місце і була нагороджена цінним подарунком – наметом, від управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради, грамотами обласного управління освіти, тортом та м’ячем від Ковельського міськрайонного відділу УДНС України у Волинській області.