Туристичний похід "В гості до Мавки"

Дата: 02.04.2019 13:45

Фото без опису     З метою патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в ЗСУ, популяризації здорового способу життя, туризму, вивчення рідного краю, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із міськрайонною організацією Української спілки ветеранів Афганістану та управлінням гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради був організований та проведений одноденний туристичний похід «В гості до Мавки». Його учасниками стали команди ЗЗСО с.Кричевичі, с.Скулин, с.Волошки, с.Черемошне, с.Уховецьк, с.Дроздні. В рамках туристичного заходу учасники побували в музеї «Лісової пісні», що в урочищі Нечимне, де працівник Колодяжненського літературно - меморіального музею Лесі Українки Оксана Боярчук ознайомила з історією написання легендарної драми-феєрії «Лісова пісня» та провела екскурсію. Під час спортивно - туристичної частини діти приймали участь у військово-туристичній естафеті з елементами подолання смуги перешкод та стрільби з пневматичної зброї. За підсумками насиченого подіями туристичного дня всі учасники та переможці (команда ЗОШ І-ІІ ст.с.Волошки) були нагороджені грамотами.