Семінар - тренінг в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Колодяжне

Дата: 04.04.2019 20:15

Фото без опису   В ЗОШ І-ІІІ ст.с.Колодяжне відбувся семінар – тренінг керівників ЗЗСО та ЗДО громади «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи». Директор школи Анатолій Поліщук ознайомив присутніх з колективом, зупинився на досягненнях школярів та діяльності навчального закладу. В інформаційно-теоретичній частині, яку проводили начальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта та головний спеціаліст Лілія Осіпчук відбулася нарада за участі сільського голови Віталія Кашика. Виступаючі зупинилися на питаннях проведення державної підсумкової атестації, дотримання закладами протипожежних заходів, підготовка до літнього відпочинку та оздоровлення дітей, про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очитки територій освітніх установ, замовлення підручників та інше.

Оскільки професійна компетентність керівника складається з кваліфікаційних характеристик, що визначають стиль його роботи, спосіб досягнення професійної мети, в презентаційно – практичному модулі Тетяна Дмитрук, заступник директора з навчально – виховної роботи, провела тренінг, метою якого було показати, як активізувати потенціал кожного керівника для успішної професійної діяльності. Завдяки спільним зусиллям педагога-організатора Тетяни Ківшиної та талановитих школярів учасники семінару мали нагоду переглянути виховний захід «Прийди до серця Україно, благослови добром мене», який продемонстрував творчий потенціал учнівського колективу.