Атестація педагогічних працівників

Дата: 09.04.2019 10:33

Фото без опису    Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія чи педагогічне звання. 8 квітня в Колодяжненській сільській раді відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. У 2018-2019 навчальному році підлягли атестації даною комісією17 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, інклюзивно – ресурсного центру та закладів дошкільної освіти Колодяжненської ОТГ. Успішно проведена організаційна та методична робота атестаційної комісії забезпечила належний рівень атестації освітян відповідно до Типового положення. Атестація педагогічних працівників базувалася на принципах демократичності, системності, послідовності, колегіальності, доступності, гласності, моральної та матеріальної зацікавленості.