День цивільного захисту в Скулині

Дата: 17.04.2019 11:46

Фото без опису     Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 квітня 2019 року у ЗОШ І-ІІІ ст.с.Скулин відбувся показовий День цивільного захисту. Розпочався він із загальношкільної лінійки на якій слово мали директор школи Іван Сорока, провідний фахівець цивільного захисту Ковельського міськрайонного відділу УДСНС у Волинській області Андрій Шрамко. В ході проведення заходів Дня цивільного захисту школярі та присутні представники з інших навчальних закладів громади мали змогу не тільки подивитися на практичні дії рятувальників, які ліквідовували осередок вогню, а й безпосередньо поспілкуватися з ними та побачити професійну пожежно-рятувальну техніку, самостійно спробувати гасити пожежу. Також була проведена комбінована естафета з елементами виконання нормативів з одягання протигазів та ЗЗК. Санітарна дружина, до складу якої ввійшли учні школи, продемонструвала, як оперативно надавати першу медичну допомогу постраждалим. Крім того, в ході проведення комплексного тренування, діти ознайомились із засобами індивідуального захисту населення. Дружина юних пожежних – рятівників з ЗОШ І-ІІст.с.Волошки підготувала виступ, в якому популяризувався здоровий спосіб життя та правила поведінки з безпеки життєдіяльності. Підсумовуючи проведення насиченого і цікавого дня ЦЗ начальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта зазначив, що присутні учні та педагоги зі шкіл громади мали нагоду удосконалити свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірити здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.