Нарада - семінар в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Кричевичі

Дата: 04.05.2019 09:03

На базі ЗОШ І-ІІІ ст.с.Кричевичі відбулася щомісячна нарада – семінар керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти громади на тему «Екологічна освіта і виховання в сучасних умовах». Під час роботи семінару присутні ознайомилися із школою, відвідали ДНЗ «Ромашка», де побували на інтегрованому занятті. Заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Кубська підготувала презентаційні матеріали, які висвітлюють діяльність навчального закладу у формуванні екологічної культури сучасних школярів та практичному застосуванню набутих знань у повсякденному житті. Учасники семінару переглянули виступ екологічної агітбригади «Сполох» та відкриту екологічну годину «Майбутнє Планети у твоїх руках». Педагогам – організаторам запропонували взяти участь у майстер – класі по виготовленню оберегу. Нараду керівників провів начальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта, на якій разом із головним спеціалістом Лілією Осіпчук та провідним спеціалістом Юлією Денисюк розглянули ряд робочих питань, окреслили завдання для подальшої роботи, надали рекомендації та інструктивні матеріали необхідні для успішної діяльності навчальних закладів.