"Великодня палітра"

Дата: 11.05.2019 14:27

Фото без опису    В Колодяжненській публічній бібліотеці відбулася виставка конкурсних робіт Великодньої атрибутики «Великодня палітра». Учасниками стали понад 60 школярів ЗЗСО та вихованців ДНЗ громади. У своїх роботах учасники використовували різноманітні техніки виконання: плетіння, в’язання, квілінг, аплікація, оригамі, вишивка, бісероплетіння, лозаплетіння, паперопластика, декупаж, пап’є-маше та інші. Організатори – управління гуманітарної сфери (П.В.Кухта) та Центр позашкільної освіти (Л.М.Коновалова) визначили переможців виставки- конкурсу. Ними стали Білінець Яніна та Хомук Надія з с.Черемошне, Бойко Софія та Цюра Вікторія з с.Скулин, Гомза Софія з с.Кричевичі, вихованці першої молодшої групи ДНЗ «Журавлик» с.Колодяжне. Проявили креативність, творчий підхід аби підготувати Великодні композиції Шавлай Аліна та Ткачук Наталія з Кричевич, Яцюн Єлизавета з Стеблів, Копанько Вікторія та Сметюх Тетяна з Волошок, колектив учнів 5-го класу ЗОШ І-ІІІ ст.с.Колодяжне, Крисак Ірина та Гамаюн Юлія з Уховецька, Коваль Софія із Скулина та Сахарук Христина з Черемошного. Всі переможці та учасники виставки – конкурсу «Великодня палітра» нагороджені грамотами та пам’ятними призами.