До Дня захисту дітей

Дата: 30.05.2019 14:14

Фото без описуСьогодні, в місті Ковелі, в готельно-ресторанному комплексі «Наше місто» відбувся тематичний захід, приурочений Міжнародному дню захисту прав дітей, який щорічно відзначають 1 червня. Привітали юних гостей, на честь яких сьогодні й зібралися, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук, головний спеціаліст управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради Лілія Осіпчук. У цікавій концертній програмі, підготовленій організаторами заходу, взяли участь талановиті дітки нашої громади: Вікторія Баховець, вихованка ДНЗ «Журавлик з с.Колодяжне подарувала присутнім пісню «Посмішка», а учениці ЗОШ І-ІІІ ст.с.Кричевичі – хореографічну композицію «Ромашки».