День села в Скулині

Дата: 02.06.2019 23:06

Фото без опису   В погожий недільний день 2 червня Скулин відсвяткував День села. На території школи програма святкування розпочалася із спортивних змагань з пляжного волейболу. Жителі села охоче долучилися до «Конкурсів від спонсорів» - кидання колоди, метання мішка, підтягування на перекладині та крутіння обруча, бо ж на переможців чекали цінні призи. Святковий концерт продовжив програму святкування. У ньому взяли участь талановиті аматори сцени із Скулина, Уховецька, Кричевич. В урочистій частині до скулинців та гостей вітальне слово мали голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак та сільський голова Віталій Кашик. Вони наголосили, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків села є самовіддана праця його мешканців і їхня велика любов до рідної землі. Тому на святі з нагоди Дня села подяками були нагороджені люди, які докладають всіх зусиль для розвитку Скулина. Серед них – вчителі, підприємці, соціальні працівники, лісівники, активні жителі села. По завершенню – організатори запросили усіх присутніх до частування борщем з пампушками та розіграшу лотереї, цінні призи для якої надав фонд Степана Івахіва.  Впродовж дня для дітей працювали атракціони, торгівля солодощами. Присутні мали нагоду ознайомитися із виставкою світлин та виставкою старожитностей.