Урочистості в Колодяжненському музеї

Дата: 27.06.2019 14:10

Фото без опису   26 червня в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди 70-річчя з часу створення музею та 2-й день Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 170-річчю від дня народження Олени Пчілки "Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури". З вітальним словом до учасників урочистостей звернулися Ольга Чубара, начальник управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, Валерій Дмитрук, заступник начальника управління культури, Людмила Стасюк, директор Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки, заслужений працівник культури України, Оксана Важатко, директор Волинського краєзнавчого музею, начальник відділу культури Ковельської РДА Тетяна Матяшук, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, почесний громадянин міста Ковеля, літератор, член Національної спілки журналістів Анатолій Семенюк, колишня завідувачка музею Віра Комзюк. Присутні мали нагоду переглянути літературно-мистецький захід «Волинь незабутня, країно славутня!... Здавен мою душу чаруєш!..» та насолодитися народними піснями у виконанні фольклорних колективів із Скулина та Уховецька.