День громади у Колодяжному

Дата: 09.09.2019 11:16

Яскраво та колоритно 8 вересня у Колодяжному відсвяткували День громади. Свято провели з гарним настроєм, конкурсами, розвагами, піснями і спортивними заходами. На території місцевої школи з самого ранку розпочався спортивний фестиваль «Територія здоров’я» , під час якого пройшли змагання з міні – футболу, пляжного волейболу, перетягування канату, армреслінгу, дартсу, кидання колоди та гирьового спорту. Багатолюдно було на кожному майданчику, адже підтримати своїх спортсменів прибуло чимало вболівальників. До спортивних команд з Черемошного, Кричевич, Уховецька, Волошок та Колодяжного залюбки долучилися новачки - аматори, які активно та достойно виступили за своє село.  За підсумками змагань перше загальнокомандне місце вибороли любителі спорту з Уховецька. По завершенню, учасники спортивного фестивалю, творчі колективи громади, працівники апарату сільської ради та сілький голова Віталій Кашик, урочистою ходою, на чолі якої учнівська молодь несла прапор громади та синьо – жовті стрічки , рушили до Центру культури, дозвілля та спорту, на території якого і відбувалися подальші гуляння. Кожен заклад освіти громади підготував і презентував виставку – конкурс «Осінній вернісаж». Перше місце у ньому виборола школа с.Волошки. Далі, увага присутніх акцентувалася на локації «Картопля – Fest», яку підготували працівники Публічної бібліотеки громади. Гостям свята запропонували цікаву інформацію про картоплю та дегустацію різноманітних картопляних страв, приготовлених з любов’ю старанними господинями. Знайшлося заняття і для діток: ігри та розваги з аніматорами, катання на дитячому поїзді, стрибання на батуті та надувній гірці. А ще, частування різноманітними тістечками від Ковельського хлібокомбінату. Впродовж свята працювала виїзна торгівля, сувенірна крамничка. Перед початком концертної програми подяками сільського голови відзначили активних жителів громади, доброчинців, спортсменів, тих, хто своїм життям і працею примножує здобутки, сприяє розвитку та популяризації громади. Серед нагороджених – імениті спортсмени Андрій Рибачок з Уховецька та Сергій Оксенюк з Черемошного, працьовиті та небайдужі жителі громади, вчителі, підприємці: Іван Смітюх, Геннадій Гадзовський, Юрій Богдан, Альона Романюк, Олександр Титомир, Леонід Лисюк, Михайло Радзивилюк, Юлія Масюк, Віктор Шуляк, Павло Бойко, Роман Самчук, Віктор Хомук. Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик та заступник сільського голови Роман Осійчук привітали громаду зі святом, побажали усіляких гараздів в сім’ях, родинах, колективах, подякували за особистий внесок всіх і кожного в примноження добробуту та розквіту кожного села і громади в цілому. З вітальними словами до винуватців свята звернулися запрошені гості: Роман Кульцман та Віктор Козак, Сергій Гарбарук, Клавдія Савчук, Володимир Данилюк, о.Іван Оринчак. За сприяння та підтримки меценатів, підприємців, керівників фермерських господарств вдалося організувати для мешканців громади святковий музичний подарунок за участі Волинського державного академічного народного хору. Виступом відомого за межами нашої держави колективу дуже потішилися колодяжненці та гості свята і нагороджували артистів бурхливими та тривалими оплесками. Перед розіграшем безпрограшної лотереї всіх присутніх частували смачним українським борщем та кулішем. Святкування завершилося молодіжною дискотекою.